O nas
2
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2,theme-bridge,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

O nas

Martinex - Producent choinek sztucznych

P. P.H. „MARTINEX”

rozpoczęło produkcję w 1996 r. Przez lata zdobywało uznanie na rynku krajowym i zagranicznym. Firma zajmuje się produkcją: choinek, wieńców, ozdób świątecznych (girlandy, kule, dzwony, bałwany i inne).

Oferta firmy skierowana jest zarówno do odbiorców krajowych i zagranicznych: hurtowni, kwiaciarni, zakładów pogrzebowych oraz do osób zajmujących się sezonową sprzedażą.

Produkowane przez naszą firmę wyroby są interesujące ze względu na nietypowe wzory, zgodne z zapotrzebowaniem każdego odbiorcy.

Przy zakupie większych partii towaru istnieje możliwość indywidualnych negocjacji cenowych z klientem. Firma dysponuje własnym środkiem transportu, który umożliwia dostawę towaru bezpośrednio do odbiorcy. Istniej również możliwość wysyłki pocztowej.